Limuzinas LINCOLN 14 vietų

Idealus limuzinas tinkantis visoms progoms. Jis yra populiariausio dydžio 14 vietų limuzinas. Ir žinoma tviskančios baltos spalvos.
Organizuodami vestuves jaunieji daug dėmesio skiria ne tik gražios šventės vietos pasirinkimui, nuotakos suknelei, bet ir stengiasi kad kiekviena smulkmena būtų ideali. Nesvarbu ar tai būtų gėlytė įpinta į nuotakos šukuoseną ar staltiesė ant šventinio stalo. Atkreipiant dėmesį net ir į smulkiausias detales neįmanoma praleisti itin svarbaus šventės punkto- idealaus vestuvinio limuzino Šiauliuose. Ne vieną šimtmetį vestuvių dieną jaunieji stengiasi keliauti itin prabangiai. Vestuvinis transportas buvo visaip puošiamas ir gražinamas kad gatvėje neliktų nepastebėtas. Ši graži tradicija išliko ir iki mūsų dienų. Tačiau mūsų laikais nėra sunku vestuvinį kortežą padaryti įspūdingu ir prabangiu- viskas ko Jums reikia pasinaudoti solidžia limuzinų nuoma.
Šis idealus limuzinas puikiausiai tiks tiek mergvakariui tiek bernvakariui. Juo galite pasinaudoti krikštynų ar bet kokiai kitai šeimos šventei. Be abejo tai puikus limuzinas išleistuvių vakarui.
Ar žinote kodėl jis dar idealus. Jo nuomos kaina yra sąlyginai nedidelė o komfortas ir dydis idealus- palyginus tai ką gali pasiūlyti limuzinų nuoma Šiauliuose

Papildomai:
Garso aparatura
4 TV
Dūmų efektai
Lazeriai
Įspūdinga apšvietimo sistema
Odinis salonas
Taurės