Limuzinas LINCOLN 10 vietų

Aprašymas
Nebrangus limuzinas- puikiausiai tinka vestuvėms, krikštynoms, išleistuvėms, mergvakariams ir bernvakariams. Siūlome renginiams ir šventėms puikų nebrangų limuziną. Nebrangus limuzinas tai idealus limuzinas norintiems sutaupyti. Žavaus, balto limuzino kaina yra super gera. Nebrangų limuziną galite išsinuomoti ne tik šventei, bet ir romantiškam vakarui arba linksmam vakarėliui draugų būryje.
Pigus limuzinas tai geras variantas kai norite keliauti draugų būryje ir nenorite daug išsileisti. Siūlome pasinaudoti nebrangaus limuzino nuoma Šiauliuose, tai pat pagal Jūsų užsakymą atvyksime ir į kitą Lietuvos miestą. Nebrangų limuziną Šiauliuose galite išsinuomoti tiek savaitgalį tiek ir darbo dieną. Kartais jo nuoma gali būti netgi pigesnė nei mikroautobusų nuoma Šiauliuose, todėl tai tikrai puikus pasirinkimas. Taip pat lauksime Jūsų užsakymų ir švenčių dienomis- mūsų limuzinai visada paruošti!
Limuzinų nuoma dirba kai Jūs ilsitės ir pramogaujate. Pasinaudokite limuzinų nuoma Šiauliuose- Jūsų laukia aukščiausia paslaugų kokybė.

Papildomai
Magė
2 TV
Gražus apšvietimas
Lazeriai
Taurės