Limuzinas FORD EXCURSION 22-24 vietų

Aprašymas
Didelis limuzinas Šiauliuose sutalpins Jūsų dideles, prabangias ir išskirtines vestuves. Organizuojate didelią šventę ar vakarėlį ir norite išsinuomoti tikrai didelį limuziną vestuvėms Šiauliuose? Jūs teisingame kelyje. Mes Jums galime passiūlyti limuzinų visureigių klasės Ford Excursion- jis didžiulis ir talpus. Pasinaudokite didelių limuzinų nuoma ir Jūsų šventės transporto klausimas būs išspręstas. Limuzinai tai ne tik transportas, bet ir gera nuotaika bei šaunios fotosesijos.
Ford excursion limuzino nuoma
Mūsų didelis Ford excursion limuzinas tai idealus limuzinas ne tik vestuvėms. Jis yra puikus gimtadieniams ir jubiliejams. Be abejo tai puikiausias variantas Jūsų mergvakariui ar bernvakariui- juk tai 22 vietų limuzinas. Linksma kelionė draugų kompanijoje yra garantuota. Mūsų limuzinas suteiks tai ko reikia Jūsų šventei. Išsinuomoti didelį limuziną Šiauliuose yra labai paprasta. Tiesiog paskambinkite žemiau esančiu telefonu. Mes laukiame Jūsų skambučių.
Mes vertiname kiekvieną klientą, stengiamės užtikrinti puikią kokybę kad kelionė dideliu limuzinu Šiauliuose būtų nepriekaištinga. Limuzinų nuoma Šiauliuose Jūsų paslaugoms.

Papildomai
2 TV
Dūmų efektai
Garso aparatūra
Įspūdinga apšvietimo sistema
Odinis salonas
Lazeriai
Taurės

Ford Excursion